יצאתי לשנת שבתון, אנא צרו קשר עם אחד מהמטפלים המופיעים ברשימה

טיפולים והדרכות

טיפולים

טיפול בעקיצות דבורים מתחיל במפגש ראשון של אבחון, תשאול ובדיקת אלרגיה. תוצאות הבדיקה יקבעו כיצד והאם להמשיך בטיפול. הטיפול מתקדם בקצב המתאים לכל מטופל, מספר העקיצות עולה בהדרגה ומתחיל מעקיצה אחת. במהלך הטיפול נחשף המטופל לארס במינון שהולך וגדל ממפגש למפגש ובנקודות דיקור שונות. הארס מוחדר על ידי עקיצה מדבורה הן במקומות הכואבים – שיטה המקובלת בעיקר בארה"ב, והן בנקודות דיקור מתאימות לאורך המרידיאנים – לפי פילוסופיית הרפואה הסינית.

הטיפולים מתקיימים במתכונת של פעם בשבוע ובמידת הצורך – פעמיים בשבוע . סדרת טיפולים ראשונה נמשכת בין 12-15 מפגשים.

התקדמות הטיפול תלויה בחומרת המחלה, במשך המחלה, בהיסטוריה הרפואית של המטופל, בתרופות שהוא לוקח ובאישיותו.

כולנו מפחדים ונמנעים מכאב ועוקץ הדבורה מכאיב לכולם, למי יותר ולמי פחות. הכאב של העקיצה עובר לאחר כ – 30 שניות. זהו כאב רגעי המביא עמו מזור לגוף ולנפש..

טיפול בארס דבורים הוא חלק חשוב בהחלמה אך לא היחיד. אני מעודדת את החולים הפונים אליי לעשות את השינויים המתבקשים בחייהם ובהרגליהם על מנת להחלים. במרבית המקרים, השינויים לא יהיו קלים אך אני מאמינה כי החלמה אינה רק עניין של לקיחת תרופה כזו או אחרת אלא הסכמה לעשות שינויים ולהתאמץ למענה. החלמה היא כמו פאזל – יש לצרף עוד ועוד חלקים על מנת לראות את התמונה השלמה, תמונת ההחלמה שלך.

הדרכות

לאחר תקופת היכרות והסתגלות ראשונית לארס ולדבורים, אפשר להתחיל ללמוד כיצד לטפל בעצמכם בבית. מכיוון שהארס הוא חומר חזק, המשפיע על מערכות רבות בגופנו. קבלת הדרכה כיצד לעשות זאת נכון הינה הכרחית. גם בזמן הטיפול בבית, תקבלו ליווי והדרכה לאורך כל הדרך.