יצאתי לשנת שבתון, אנא צרו קשר עם אחד מהמטפלים המופיעים ברשימה

החלמה מדלקת מפרקים

סיפור ההחלמה האישי שלי בעזרת הדבורים

החלמה מדלקת מפרקים – שמי אורית קדר, מתגוררת בפרדס חנה, נשואה ואימא לשתי בנות. בשנת 2009 חליתי בדלקת מפרקים שגרונית שהתפרצה במלוא העוצמה. הדלקת תקפה מפרקים רבים בגופי ואני הייתי מופתעת, כואבת ומפוחדת. הרופאים הראומטולוגים שאליהם פניתי אמרו לי שזוהי מחלה כרונית שאיתה אאלץ ללמוד לחיות, שאין לה תרופה, שדבר לא עוזר. גורלי נחרץ. הרופאים הציעו לי כדורים של כימותרפיה וקורטיזון אותם יהיה עליי לקחת עד סוף חיי כדי לשלוט במחלה ולאפשר לי איכות חיים, אך אחרי שקראתי על תופעות הלוואי של התרופות, החלטתי לצאת ולחפש פתרון אחר למחלתי הכרונית.

מצאתי את ארס הדבורים. הדבורים הן התרופה שלי, הן מרפאות אותי. בעקבות הטיפול בארס דבורים ושימוש בגישות ושיטות שונות, חזרתי לתפקד, לחייך, לאהוב את החיים! גם הבדיקות הרפואיות מעידות על שיפור ניכר. הדבורים הצילו אותי.

תחילת הטיפול הייתה עבורי מאתגרת ומכאיבה. כמו רבים, פחדתי גם אני מדבורים ומעקיצותיהן אך היום אני יודעת כי הטיפול חישל אותי, איפשר לי למצוא בעצמי משאבים ויכולות התומכים בתהליך ההחלמה שלי. הכאב של העקיצות הוא רגעי ואילו הכאב של הדלקת אינו עובר לעולם.

לאחר שהשתפר מצבי ומתוך תשוקה עזה ללמוד על עולם הדבורים ועל יכולותיהן המרפאות, יצאתי ללמוד ולחקור את הנושא. למדתי שארס הדבורה הוא תרופה יעילה למחלות ותסמינים רבים הפוגעים במערכות החיסון, העצבים, הדם. רשימת המחלות והתסמינים ארוכה ומפתיעה.

בשנת 2012 הוצאתי לאור את הספר – "מחלימים בעזרת דבורים", המציג את כל המידע שליקטתי בנושא. בספר אפשר לקרוא על סיפורי החלמה מהארץ ומהעולם(ממחלות שונות), על מחקרים מעוררי תקווה, על ההיסטוריה (עתיקת יומין), המידע מדעי וכן את ההסבר לכך שהרופאים שלנו אינם יודעים על ארס הדבורים.

היום, חיי מלאים בדבורים, אני עוקצת חולים אחרים, מעודדת ומדריכה אותם ללמוד כיצד לטפל בעצמם, וחווה שוב ושוב את השמחה הגדולה הנלווית לכל כאב שעבר, לחיוך שחזר, לבעיה שנפתרה.

אני מאמינה כי אם ההחלמה אפשרית לי ולעוד חולים, היא אפשרית גם לך.

בברכת בריאות שלמה,
אורית

טיפול בארס דבורים